Způsoby platby

Úhradu vaší dovolené můžete provést mnoha způsoby, vyberte si ten pro Vás nejlepší.

Převodem na účet, nebo poštovní poukázkou
Platbu prosím zašlete na náš účet číslo: 176849243/0300 vedený u ČSOB. Jako variabilní symbol uveďte číslo rezervace, které naleznete vpravo nahoře na vaší přihlášce.
V hotovosti
Platbu můžete provést v naší prodejně na adrese: Hradec Králové, Komenského 249. Mapa kudy k nám.
Přijímáme také platby
 1. poukázkami a šeky
  1. SODEXO PASS a.s. – HolidayPass, FlexiPass, FokusPass, Dárkový šek 
  2. EDENRED CZ s.r.o. – Ticket Holiday, Ticket Multi, Ticket Compliments 
  3. CHÉQUE DÉJEUNER s.r.o. – Šek dovolená, Unišek+
  4. Poukázky mohou být uplatněny až do celkové výše ceny pobytu (při zakoupení přímo v CK B&K Tour). Platbu poukázkami lze kombinovat s jinými slevami uvedenými v katalogu do max. výše 5% (max. 400 Kč pro pobyty v ČR a na Slovensku). Poukázky musí být uplatněny v jejich plné hodnotě. V případě storna pobytu nebude ve výši uplatněných poukázek vrácena hotovost, klient si však může objednat jiný pobyt či zájezd do doby platnosti poukázky.
 2. benefitními programy
  1. Vaši dovolenou můžete rovněž uhradit formou benefitních programů přes firmy BENEFITY a.s., BENEFIT MANAGEMENT s.r.o., EDENRED CZ s.r.o. a SODEXO PASS a.s. Platí pro pobyty a zájezdy zakoupené přímo v CK B&K Tour. Platbu benefitními programy lze kombinovat s jinými slevami uvedenými v katalogu do max. výše 5% (max. 400 Kč pro pobyty v ČR a na Slovensku)
 3. fondy FKSP
  1. Zajistíme pro Vás fakturaci na zaměstnavatele a tím i proplacení dovolené z fondu FKSP.
  2. Příspěvky z fondů FKSP lze kombinovat se slevami uvedenými v katalogu bez omezení.
FKSP, BENEFIT PLUS
Na platbu s využitím příspěvku od Vašeho zaměstnavatele nás prosím upozorněte v poznámce při rezervaci. Následně Vás zkontaktujeme a domluvíme se na částce k fakturaci a dalším postupu.
Úhrada dovolené formou benefitů probíhá přes firmy Cafeteria (Sodexo), E-ticket (Edenred), Benefit Management a Benefity a.s.

Vzory poukázek

Holiday Pass Flexi Pass Fokus Pass Dárkový Pass Ticket multi Ticket holiday Ticket Compliments Šek dovolená Unišek+ Cadhoc 2014/2015

Apartmány u moře pronajímáme již od roku 1996